22 березня 2020 17:53
На час карантину місцеві магазини отримують небувалу виручку. Адже жителі Сарн активно скуповую все, що допоможе перечекати ізоляцію вдома. Крупи, яйця, олія, сіль - це та багато іншого користуються найбільшою популярністю серед покупців. А чи знаєте ви скільки такі продукти першої необхідності наразі коштують? Новий тест від СарниNews.City допоможе перевірити ваші знання про ціни.
Тест гра: як ти орієнтуєшся у "карантинних" цінах
Почнемо з "найголовнішого" продукту - гречка. Яка її вартість?
Як вважаєте, скільки коштує друг гречки - рис?
Розфасовані 450 і 500 грамові макарони відрізняють в ціні?
Ну, а скільки коштує фасована сіль?
Цукор давно купували? Яка його вартість?
За скільки купуєте яйця?
Розбавимо раціон овочами. За один кілограм картоплі скільки готівки віддасте?
А яка ціна кілограма цибулі?
Без олії нікуди, а скільки коштує знаєте?
Не треба себе обмежувати й у випічці. За 45 кг борошна скільки доведеться заплатити?