21 червня у ставку на Дубровиччині потонула 15-річна місцева. Наразі триває досудове розслідування. Протягом вихідних у водоймах Рівненської області загинули троє дітей.

Хто повідомляє: відділ комунікації поліції в Рівненській області.

У чому суть

У неділю, 21 червня, 15-річна жителька Дубровиці прийшла на ставок із друзями без супроводу дорослих. Про її зникнення в поліцію повідомили близько 16:40. Через 40 хвилин дівчину виявив місцевий, який дістав її на берег.

Медики проводили реанімаційні заходи, втім врятувати життя підлітки не вдалося. За фактом умисного вбивства з відміткою нещасний випадок проводять досудове розслідування. Обставини події зʼясовують.

— Вкотре наголошуємо: безпека дітей — насамперед відповідальність дорослих. Не залишайте неповнолітніх без нагляду поблизу водойм, контролюйте їхнє дозвілля та постійно нагадуйте правила безпечної поведінки на воді, — наголошують у поліції. — Пам’ятайте: вода не пробачає легковажності. Не дозволяйте дітям купатися самостійно або в необладнаних місцях, пояснюйте їм небезпеку відпочинку біля водойм без нагляду дорослих та власним прикладом демонструйте відповідальне ставлення до безпеки. Втрачене життя повернути неможливо.

Що було раніше

21 червня в річці Горинь біля села Цепцевичі знайшли мертвим 13-річного хлопця. Напередодні підліток поїхав кататися на велосипеді й не повернувся додому. Його речі виявили на березі. Триває судово-медична експертиза.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися