Біля приватного господарства пес упав у криницю та не міг вибратися. Рятувальники дістали перелякану тварину і передали власнику.

Хто повідомляє: головне управління ДСНС у Рівненській області.

У чому суть

23 червня у місті Сарни у глибокий колодязь впав пес. Тварина не могла самостійно вибратися, а збентежений господар викликав рятувальників.

На місці вони спустилися на дно «пастки» і за кілька хвилин підняли собаку на поверхню. Тварина не постраждала.

— Наполегливо просимо вас закривати колодязі, люки та технічні отвори на своїх присадибних ділянках. Будьте уважними під час прогулянок і бережіть тих, за кого ми відповідальні, — наголошують рятувальники.

Що було раніше

21 червня у ставку на Дубровиччині потонула 15-річна місцева. Наразі триває досудове розслідування. Протягом вихідних у водоймах Рівненської області загинули троє дітей.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися