У 2025 році у селі Дерть сталась дорожньо-транспортна пригода: керманич легковика наїхав на дворічну дитину. Свою провину чоловік визнає. Матеріали передали у суд. Наразі з потерпілим усе добре.

Хто повідомляє: відділ комунікації поліції Рівненської області.

У чому суть

Аварія сталася близько 19:00 23 червня на вулиці Центральній. За даними слідства, 49-річний чоловік керував несправним автомобілем ВАЗ і не зміг вчасно зупинитися, коли на дорогу вибіг малюк.

Хлопчик був неподалік будинку без нагляду дорослих і намагався перебігти проїжджу частину. Внаслідок наїзду дитина отримала перелом руки, травми грудної клітки й осаднення. Наразі життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

Автомобіль 49-річного місцевого.Автомобіль 49-річного місцевого.Фото: Поліція Рівненщини

Водієві повідомили про підозру за порушення правил дорожнього руху, що призвело до травмування потерпілого. Розслідування завершили, справу передали в суд.

Відомо, що чоловік визнав провину та розкаявся.

Що було раніше

21 червня у ставку на Дубровиччині потонула 15-річна місцева. Наразі триває досудове розслідування. Протягом вихідних у водоймах Рівненської області загинули троє дітей.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися